SINGLE MATCH PACKAGE

Wybierz mecz, który chcesz obejrzeć podczas Mistrzostw Świata FIFA™. Poznaj Rosję na swój własny sposób, wybierając preferowane mecze wg daty, miejscowości lub drużyny.

Pakiet na jeden mecz pozwala Ci niezwykle elastycznie zaplanować własną, wyjątkowa podróż przez Mistrzostwa Świata FIFA™. Pakiety na jeden mecz są dostępne dla meczów grupowych, meczów w 1/16 finałów i ćwierćfinałowych, w opcjach MATCH Business Seat, MATCH Pavilion i MATCH Club we wszystkich lokalizacjach. Jeśli chcesz zakupić pakiety hospitality na Półfinały i Finały, kliknij tutaj.

Przejdź do Kalendarza rozgrywek, by poznać wszystkie godziny rozpoczęcia meczów Mistrzostw Świata FIFA, ich lokalizacje i drużyny.

Wybierz mecz:

SINGLE MATCH PACKAGE

 
  Uwaga: aby uzyskać prawidłowe wyniki wyszukiwania, należy wybrać numer meczu i odpowiedni pakiet Hospitality, a następnie nacisnąć Wyszukaj.

{{$select.selected.name}}
{{$select.selected.name}}
{{$select.selected.Name}}-
{{$select.selected.name}}
**Klient potwierdza i zgadza się, że wszystkie karty parkingowe: (i) są uzależnione od dostępności i ostatecznego potwierdzenia przez MATCH Hospitality, (ii) muszą zostać specjalnie na piśmie napisane przez klienta w customerservice@match-hospitality.com , oraz (iii) , chyba że firma MATCH Hospitality ustali, że według własnego uznania zostanie przyznana na podstawie jednej (1) powierzchni samochodowej na mecz na cztery (4) pakiety goszczeniowe zakupione na mecz lub jedną (1) powierzchnię autobusową na mecz co czterdzieści (40) pakietów gościnnych zakupionych na mecz.VISA_FIFA_MATCH_Logo