TEAM SPECIFIC SERIES

Seria drużynowa (TSS) gwarantuje bilety dla Ciebie i Twoich gości na wybrane mecze z udziałem wybranej drużyny. Bądź ze swoją drużyną i kibicuj jej na każdym kroku w walce o Mistrzostwo Świata FIFA 2018™.


 • Team Specific Series 1 (TSS1)

  Wybierz ten pakiet, aby obejrzeć pierwszy, drugi lub trzeci mecz grupowy rozgrywany przez Twoją drużynę.

   

 • Team Specific Series 1-4 (TSS 1-4)

  Możliwość obejrzenia rundy 1/16 finału z udziałem wybranej drużyny. Jeśli wybrana drużyna odpadnie z rozgrywek przed 1/16 finału, otrzymasz pakiety Hospitality na odpowiedni mecz rundy 1/16 finału w Moskwie.

   

 • Team Specific Series 1-5 (TSS 1-5)

  Zapewnij sobie miejsce na meczu ćwierćfinałowym swojej drużyny. Jeśli wybrana drużyna odpadnie z rozgrywek przed rundą ćwierćfinałową, otrzymasz pakiety Hospitality na odpowiedni mecz rundy ćwierćfinałowej w Soczi.

   

 • Team Specific Series 3 (TSS3)

  Gwarantowany bilet na wszystkie trzy mecze serii grupowej Twojej drużyny.

   

 • Team Specific Series 4 (TSS4)

  Zobacz wszystkie trzy mecze grupowe Twojej drużyny, a także ewentualny mecz w 1/16 finału. Jeśli wybrana drużyna odpadnie z rozgrywek przed 1/16 finału, otrzymasz pakiety Hospitality na odpowiedni mecz rundy 1/16 finału w Moskwie.

   

 • Team Specific Series 5 (TSS5)

  Obejrzyj wszystkie potencjalne mecze swojej drużyny aż do ćwierćfinałów. TSS5 obejmuje wszystkie trzy mecze grupowe, mecz 1/16 finału i ćwierćfinał. Jeśli wybrana drużyna odpadnie z rozgrywek przed 1/16 finału lub meczem ćwierćfinałowym, otrzymasz pakiety Hospitality na odpowiedni mecz rundy 1/16 finału w Moskwie i na mecz ćwierćfinałowy w Soczi.

   

 • Pakiety serii drużynowej dostępne są w opcji Tsarsky Lounge*, MATCH Private Suite**, MATCH Business SeatMATCH Pavilion oraz MATCH Club.  

  *Tsarsky Lounge jest dostępny tylko dla pakietów TSS1 w meczach 1. lub 2. grupy reprezentacji Rosji.
  **MATCH Private Suite jest dostępny tylko w pakietach TSS1 i TSS3. Wszystkie opcje MATCH Private Suites przypisane do pakietu TSS będą sprzedawane w ilości 18 miejsc na pakiet:
 • Jeśli dla danego meczu przypisana będzie loża mająca więcej niż 18 miejsc, klient będzie mógł wykupić dodatkowe miejsca za połowę ceny; ponadto
 • Jeśli jeden z meczów grupy gier odbędzie się na stadionie Spartak, MATCH Hospitality zastrzega sobie prawo do zastąpienia loży opcją MATCH Business Seat , za zwrotem części kosztów.

 • Wybierz swój pakiet:

  TEAM SPECIFIC SERIES

  {{$select.selected.Name}}
  {{$select.selected.Name}}
  Produkt jest obecnie niedostępny. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z websales@match-hospitality.com.

  Ogółem
  {{currencySymbol}} {{getTotals()|gblformatn3}}
  **Klient potwierdza i zgadza się, że wszystkie karty parkingowe: (i) są uzależnione od dostępności i ostatecznego potwierdzenia przez MATCH Hospitality, (ii) muszą zostać specjalnie na piśmie napisane przez klienta w customerservice@match-hospitality.com , oraz (iii) , chyba że firma MATCH Hospitality ustali, że według własnego uznania zostanie przyznana na podstawie jednej (1) powierzchni samochodowej na mecz na cztery (4) pakiety goszczeniowe zakupione na mecz lub jedną (1) powierzchnię autobusową na mecz co czterdzieści (40) pakietów gościnnych zakupionych na mecz.  VISA_FIFA_MATCH_Logo