PROGRAM VISA POLAND

Visa i MATCH Hospitality oferują bezprecedensową okazję, by już dziś zarezerwować bilet na jeden lub więcej meczów polskiej reprezentacji w serii grupowej lub na mecze w serii finałowej Mistrzostw Świata. Oglądaj na żywo wszystkie akcje, kibicując swojej drużynie w walce o mistrzostwo świata na Mistrzostwach Świata FIFA 2018™.

Kup pakiety Hospitality z gwarantowanym biletem dla siebie i swoich gości i obejrzyj jeden lub wszystkie siedem meczów z udziałem Twojej drużyny w drodze do Finału Mistrzostw Świata FIFA™.

 


Kliknij tutaj, aby obejrzeć lub kupić pakiety Hospitality z gwarantowanym biletem dla innych drużyn w specjalnej cenie wyłącznie dla posiadaczy kart Visa.

 

  UWAGA:
 
Wszystkie transakcje sprzedaży są ostateczne i nie mogą być anulowane przez klienta. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, przelanych przez Klienta ma rzecz MATCH Hospitality, z wyjątkiem sytuacji, gdy wybrana drużyna nie zakwalifikuje do Mistrzostw Świata FIFA™.  Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem sprzedaży w celu uzyskania pełnej informacji.
 
Użytkownik, który zakupił pakiet na pierwszy mecz grupowy swojej drużyny, a drużyna ta zostanie wylosowana do Meczu Otwarcia przeciwko Rosji, będzie zobowiązany do zapłaty Stawki Dodatkowej za Mecz Otwarcia, co jest określone w Regulaminie sprzedaży.
 
Jeśli drużyna, która została wybrana przez Użytkownika w ramach pakietu serii drużynowej, zakwalifikuje się do udziału w Mistrzostwach Świata FIFA™, ale nie zakwalifikuje się do gry w meczu wybranym przez Użytkownika, otrzyma on pakiety z biletem na odpowiedni mecz tej samej rundy mistrzostw. Pakiet ten daje gwarancję, że jeśli wybrana drużyna zagra w mistrzostwach, Użytkownik też tam będzie. Jeśli jednak drużyna nie zagra, Użytkownik wciąż będzie mieć możliwość obejrzeć mistrzostwa.
 
Wszystkie kategorie i serie pakietów Hospitality posiadają ograniczoną dostępność i są sprzedawane zgodnie z warunkami Regulaminu Sprzedaży Pakietów Hospitality Mistrzostwa Świata FIFA 2018™ i kryteriami poziomu obsługi MATCH Hospitality opisanymi powyżej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem Sprzedaży dostępnym online.

 

 
**Klient potwierdza i zgadza się, że wszystkie karty parkingowe: (i) są uzależnione od dostępności i ostatecznego potwierdzenia przez MATCH Hospitality, (ii) muszą zostać specjalnie na piśmie napisane przez klienta w customerservice@match-hospitality.com , oraz (iii) , chyba że firma MATCH Hospitality ustali, że według własnego uznania zostanie przyznana na podstawie jednej (1) powierzchni samochodowej na mecz na cztery (4) pakiety goszczeniowe zakupione na mecz lub jedną (1) powierzchnię autobusową na mecz co czterdzieści (40) pakietów gościnnych zakupionych na mecz.VISA_FIFA_MATCH_Logo